Avaleht   »  Lavastused   »  Olevik

Olevik

Dõmdõdõmm

Meeleolukas loos toimuvale luulevõistlusele saabub kohale kärarikas seltskond, kes kõik arvavad olevat metsa parimad luuletajad. Kokku saavad erilised karakterid, kelle iseloomu omadused on selgejoonelised ja rõhutatult suured.

Bassein (vett ei ole)

Lavastus "Bassein" räägib kunstnikerühmast, keda läbi elu on sidunud hipilik elustiil, sõprus ja ühised mitte eriti edukad kunstiprojektid. Kui vastupidavaks aga osutub sõprus, kui mängu tuleb inimlik kadedus ja konkurents?

Kriips ja jutt

Kriipsu ja juti loos minnakse rändama joonistatud maailma ja piilutakse raamatute lehekülgede varju.

Kuidas loomad endale sabad said

Vana Aafrika muinasjutt sellest, kuidas loomade kuningas Lõvi otsustas ühel päeval, et kõigil loomadel peab olema saba. Milline saba millisele loomale sobib ning milleks seda üldse tarvis läheb?

Linalakk ja Rosalind

Ühel ilusal suvepäeval....kadus päike. Mismoodi päike üles leitakse, saate teada etendusele tulles.

Lipp lipi peal

Kui ööd olid pikad ja pimedad, hakkas vanarahvas lugusid jutustama. Sosinal sündisid lood, mis on põlvest põlve, vöökirjast sokiservani, labakindast lõngalõime kaudu meieni jõudnud.Oleme üks tõeline muinasjuturahvas.

Mängi minuga

Ühe-öö suhte klassikalises maailmas saab röövarmastaja korraga inimeseks.

Sussid püsti

Söö Mind Ära!

Üks laps on teistest erinev, teda narritakse ja tal ei ole sõpru. Kas on olemas selline paik, kus kogu maailma kius ja kurjus ei suudaks teda üles leida? Kui ta kaoks päriselt ära? Kas keegi tunneks temast puudust ja tuleks otsima?

Tirts ja tigu

Miks rohutirts Sandy enam koju ei saa hüpata ja kuidas üks tigu lennata proovib. Humoorikad lood rohudžungli kõige pisematest asukatest.

Topeltwoody

Woody Alleni loo keskmes on mehed ja naised, abielu ja abieluväliseid suhted, reetmine ja andestamine, unelmad ja tegelikkus.

Timbu-Limbu ja lumemöldrid

Tipi ja Täpi telemäng

Tunnete maastik

© 2009-2010 Teoteater.ee | Vana-Kalamaja 9a, Tallinn 10414