15.mail esietendus Teoteatris Dagne Virkola/Piret Viisimaa kirjutatud esoteeriline põnevik “Tuleriit”

Dagne Virkola on vabakutseline kunstnik ja tervendaja. Oma koolituse ja vaimse treeningu on saanud Soomes. Kõige rohkem on teda mõjutanud Taani vaimne õpetaja ja Uue Aja müstik Asger Lorentsen, kelle käe all õppis ta vaimset teraapiat (Spiritual Therapy) ja tervendamist südamevooga (Heart Healing). Dagne on õppinud ka lavastuses kõne all olevat regressiooniteraapiat.

Dagne meditatsioonid ja tervendusseansid kannavad endas Uue Ajastu impulssi ja on suunatud kõigile neile, kes otsivad iseennast ja sügavamat mõtet oma elule praeguses kiiresti muutuvas ajas.

Piret Viisimaa jaoks on Tuleriit 25.lavastus. Et tunnetada paremini tervikut, on ta ise ka lavastuse kunstnik ning muusikaline kujundaja.

Esoteeriline põnevik “Tuleriit” otsib ja leiab vastuseid küsimustele:

Kas me elame maa peal rohkem kui ühe elu ning meie nähtava maailma kõrval eksisteerib veel midagi, mida käega katsudes ei tunne? On mustad maagid ja inglid tõesti olemas? Kas eelmiste elude armastus ja vihkamine saab jõuda läbi sajandite tänasesse päeva? On regressiooniteraapia käigus võimalik elustada varasemate kehastumiste emotsioone ja läbielamisi?

Teise kooseisu esietendus on tulemas 24.mail kell 19
Tuleriita mängitakse sel hooajal veel 30. ja 31. mail kell 19